Podsumowanie I kolejki ALF
Podsumowanie I kolejki rozgrywek Amatorskiej Ligi Futsalu
Za nami I kolejka rozgrywek Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2020/2021.W pięciu rozegranych spotkaniach padły 42 bramki ( w tym jeden walkower) co daje nam średnią 8,4 bramki na mecz.Sędziowie pokazali w tej kolejce tylko trzy żółte kartki.
Najskuteczniejszym graczem I kolejki został Wojciech Wąchała z MZ Ubezpieczenia który do siatki rywali trafił 4 razy.
Spotkania prowadzili : Jakub Piwowar i Tomasz Zawada (KS Limanowa)
Drużyna kolejki : Budowalni Jazowsko
Zawodnik kolejki : Wojciech Wąchała (MZ Ubezpieczenia)
White Widow - Budowlani Jazowsko 3-8
Bramki : Szczepan Woźniak,Dawid Woźniak,Mariusz Mąka - Karol Klimek (3),Sławomir Gromala (2),Wojciech Burchel,Rafał Słowik,Marcin Bugajski
White Widow :
Mateusz Wojtas,Szczepan Woźniak,Ryan Liszka,Dawid Woźniak,Mariusz Mąka,Bartosz Bulanda,Daneil Piaskowy,Mateusz Pałka,Marcin Twaróg
Budowlani Jazowsko :
Dawid Szabla,Wojciech Burchel.Karol Klimek,Sławomir Gromala,Marcin Bugajski,Ernest Jastrząb,Rafal Majerski
Na inaugurację nowego sezonu w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Futsalu spotkały się dwie nowe drużyny.Do pewnego momentu spotkanie było bardzo wyrównane jednak od drugiej części spotkania White Widow zaczęli przechodzić mały kryzys co skrzętnie wykorzystali rywale zdobywając bramko po szybki i kombinacyjnych kontrach a gdyby nie świetna postawa bramkarza White Widow wynik byłby pewnie dwucyfrowy.
Gracz meczu : Mateusz Wojtas (White Widow)
Kadeci - MZ Ubezpieczenia 7-8
Bramki : Roman Sopata (3),Paweł Opoka (2),Przemysław Gancarczyk,Robert Gancarczyk - Wojciech Wąchała (4),Mirosław Zięba,Paweł Kozyra,Patryk Żak,Arkadiusz Wąchała
Żółta kartka : Patryk Opoka (Kadeci)
Kadeci :
Krzysztof Cepielik,Roman Sopata,Paweł Opoka,Przemysław Gancarczyk,Patryk Opoka,Dawid Wąchała,Robert Gancarczyk,Paweł Klag,Karol Klag
Szalony mecz w wykonaniu Kadetów i MZ Ubezpieczenia.Sytuacja w tym spotkaniu zmieniała się jak w kalejdoskopie o czym świadczy chociażby wynik tej potyczki.O zwycięstwie MZ Ubezpieczeń zadecydowało chyba większe doświadczenie halowe.Choć gdyby Kadeci lepiej mieli nastawione celowniki to pewnie ten mecz by co najmniej zremisowali.
Gracz meczu : Wojciech Wąchała (MZ Ubezpieczenia)
AGROM Wola - Olimp Team 0-5
Bramki : Dariusz Michałaczak (2),Szymon Witek,Dawid Kurczab,Dawid Słowik
Żółta kartka : Przemysław Myjak (AGROM Wola)
AGROM Wola :
Grzegorz Bulanda,Marek Klag,Przemyslaw Myjak,Szymon Dziedzina,Dawid Mrówka,Kamil Masiarz,Dominik Wąchała,Krystian Duda
Olimp Team :
Kamil Podgórski,Wiktor Weber,Kamil Kuziel,Dariusz Michałczak,Szymon Witek,Kacper Kołodziej,Dawid Słowik,Dawid Kurczab
Długo utrzymywał się wynik remisowy 0-0.Jednak kiedy otworzył
się worek z bramkami drużyna AGROM Woli musiała się otworzyć co dało dobre widowisko.Gdyby rywale Olimpu byli bardziej zdecydowani i skuteczni pod bramką rywala mogło być w tym meczu bardzo ciekawie a tak skończyło się pewną wygrana obrońców tytułu choć chyba z formy swoje drużyny niezbyt zadowolony był był właściciel ,,ekipy".
Gracz meczu : Dariusz Michałczak (Olimp Team)
FC Kort Mordarka - TIGER Team 0-5 vo.
W drużynie Kortu zagrało 3 zawodnik czwarto ligowych natomiast regulamin zezwala na grę tylko dwóch graczy tego szczebla.
Koneserzy - Zyndram Łącko 3-3
Bramki : Radosław Kurnyta,Wojciech Chlipała,Dariusz Najduch - Damian Kucia (2),Marek Mikołajczyk
Żółta kartka : Michał Opyd (Koneserzy)
Koneserzy :
Bartłomiej Dąbrowski,Radosław Kurnyta,Mariusz Najduch,Michał Opyd,Mieczysław Zbozień,Krzystzof Bołoz,Adrian Najduch,Wojciech Chlipała,Dariusz Najduch
Zyndram Łącko :
Szymon Tomasiak,Arkadiusz Lasyk,Damian Kucia,Paweł Dybiec,Marek Mikołajczyk,Piotr Lisiecki,Jan Kurnyta,Krzysztof Trzepak,Kamil Tworek,Sebastian Babik
Można by powiedzieć że to takie małe derby Gminy Łącko i klubu Zyndram bo w drużynie Koneserów gra kliku piłkarzy klubu z Łącka.Bardziej dojrzały futbol w tym meczu prezentowali gracze Zyndrama ale chyba nieco zlekceważyli rywala zwłaszcza w końcówce meczu bo jeszcze na 1,20 sekund przed końcem meczu prowadzili oni 3-1.Ale wola walki i nieustępliwość rywali w końcówce została nagrodzona i mecz zakończył się remisem 3-3.Ozdobą meczu była bramka Damiana Kuci zdobyta ,,piętką".
Gracz meczu : Szymon Tomasiak (Zyndram Łącko)