II kolejka ALF przed nami
W niedzielę kolejne emocje związane z drugą kolejką Amatorskiej Ligi Futsalu
Już w najbliższą niedzielę w Hali widowisko-sportowej w Łącku rozegramy drugą kolejkę.Jak zwykle rozpoczynamy od godziny 14.00.Z pewnością nie emocji bo każde spotkanie zapowiada się elektryzująco.Do gry wkracza w tej kolejce drużyna Drink Team a pauzować będzie Zyndram Łącko.
Tak przedstawiają się pary II kolejki ALF :
Spotkania poprowadzą : Tomasz Zawada i Jakub Piwowar (KS Limanowa)
14.00 TIGER Team - Koneserzy
Pierwszy mecz dla drużyny TIGER okazał się prawdziwą drogą przez mękę bo trafili oni na bardzo mocna ekipę FC Kort ale koniec końców cieszyli się z trzech punktów.Z kolei Koneserzy zaskoczyli swoich kolegów z Zyndrama i mimo że wydawało się że przegrają to w końcówce wydarli rywalowi trzy punkty i podzieli się z Zyndramem po 1 oczku.
Teraz mecz dwóch ,,nowicjuszy" w naszej lidze ale więcej szans dajemy Koneserom.
14.45 Budowalni Jazowsko - Kadeci
Budowalni zaskoczyli w pierwszej kolejce na plus ale czy tak będzie z Kadetami.Obydwie drużyny to nowe ekipy w naszej lidze i tak naprawdę nie wiadomo czego się można po nich spodziewać po tych pierwszych meczach.Tutaj postawilibyśmy na remis.Można spodziewać się fajnego ofensywnego meczu.
15.30 MZ Ubezpieczenia - AGROM Wola
Ubezpieczenia wygrały nieznacznie mecz z Kadetami a formą błysnął Wojciech Wąchała.Rywale z AGROM źle zaczęli sezon bo od porażki z faworytem i obrońcą tytułu Olimpem ale gdyby lepiej mieli nastawione celowniki w tamtym meczu to mogło być różnie.Teraz ciężko wskazać faworyta bo drużyna z Woli już w tamtym sezonie pokazała że potrafi pokonać nawet najlepszych.
16.15 Olimp Team - FC Kort Mordarka
Jaki to będzie mecz?W pierwszym spotkaniu ligi Kort pokazał moc gromiąc rywala ale w jego składzie zagrał nieuprawniony zawodnik.Jeśli i teraz będzie podobnie a na to się zanosi to Olimp zainkasuje łatwe punkty.Co prawda obrońcy tytułu wygrali wysoko pierwszy mecz ale formą nie zachwycili, jak zagrają teraz z bardzo mocnym rywalem? Pewnie też trzeba im czasu bo mają nieco zmieniony skład.
Drink Team - White Widow
Drink Team rozpoczyna rywalizację w ALF bo w pierwszej kolejce pauzował.White Widow nieźle zaczęli pierwsze spotkanie ale z minuty na minutę było coraz gorzej.Czy w spotkaniu z nieco zmienioną drużyną Drink Team poradzą sobie? Z kolei jesteśmy ciekawi jak wystartuje Drink Team do nowego sezonu?
⚽️ Pauza Zyndram Łącko